close
تبلیغات در اینترنت
اموزش انواع زیرمجموعه و زیر مجموعه گیری در نئوباکس | دایــره

چهارشنبه 03 بهمن 1397

بـهتریـن روش هـای کـسب درآمـد از ایـنتـرنـت | دایـــره

تبلیغات ویژه

تبلیغات شما
نئوباکس

ریفرال مستقیم ( Direct Referral ) :

اینها کسانی هستند که مستقیم و بدون واسطه و بدون هزینه، زمانی که میخوان توی سایت نئوباکس ثبتنام کنند، از طریق لینک شما ثبتنام میکنند و مستقیم میان زیر مجموعه شما میشن .

این لینک که گفتم چی هست ؟

در قسمت حساب کاربریتون در سایت Neobux ، سمت راست حسابتان یک گزینه وجود داره به نام Banner که در تصویر زیر مشخص شده :

 

banners

 

وقتی روی banner کلیک کنید ، اونجا یک صفحه باز میشه و داخلش یک لینک وجود داره که یوزرنیم شما هم بخشی از این لینک هست ، هر کسی از دوستان و آشناهاتون که میخواد توی نئوباکش ثبتنام کنه میتونید این لینک رو براش بفرستین و روش کلیک کنند و وارد سایت نئوباکس بشن  ، اگه از طریق اون لینک در سایت Neobux ثبتنام کنه ، به طور اتوماتیک زیرمجموعه شما میشه ، تصویر زیر لینک من رو نشون میده : 

 

لینک زیر مجموعه گیری

 

یا اینکه اگر کسی خودش مستقیم وارد سایت نئوباکس بشه و بخواد ثبتنام کنه ، در این صورت که خودش مستقیم وارد سایت نئوباکش شده ، در فرم ثبتنامش یک گزینه ای خواهد بود به عنوان Referrer که در قسمت ثبتنام در نئوباکس توضیح دادم، یعنی چه کسی شما رو معرفی کرده ؟ حالا اگه اون شخص Username شما رو بزنه ، مجدد میاد زیرمجموعه مستقیم شما میشه .


به کسی که اینطوری و از این طریق زیرمجموعه شما بشه ، بهش میگن دایرکت ریفرال ( Direct Referral ) .

چطوری این Direct referral باعث افزایش درآمد شما میشه ؟

ببینید دوستان ، وقتی کسی زیرمجموعه شما میشه ، مثل بقیه اعضا با کلیک کردن روی هر آگهی همون قدری پول میگیره که شما و بقیه اعضای سایت Neobux از کلیکهاشون میگیرند ، یعنی هیچ تغییری در درآمدش ایجاد نمیشه تحت هیچ شرایطی ،پس زیرمجموعه کسی شدن تغییری در درآمد شما ایجاد نمیکنه . و وقتی کسی زیر مجموعه اون یکی میشه ، خوبیش اینه که اون شخصی که زیر مجموعه شده از بالائیش به خوبی کمک بگیره و از تجربیاتش استفاده کنه و اشتباهاتی رو که اون کرده دیگه انجام نده تا به زودی حسابش پر از پول بشه .

خوب حالا این آقا یا خانم که درواقع Direct referral شما شده ، روی هر آگهی که کلیک کنه ، پولی که طبق قانون سایت برای اون آگهی تعیین شده همون لحظه به حسابش میره ، و چون این شخص از طریق شما ثبتنام کرده و زیرمجموعه مستقیم شما نیز هست ، به ازای هر یکدونه کلیک که میکنه ، از طرف سایت همون لحظه یک مبلغی هم به حساب شما میاد ، بدون هیچ زحمتی و فقط به خاطر اینکه اون شخص که کلیک کرده ، زیرمجموعه مستقیم شما هست ، پس یادتون نره که این مبلغ از طرف ایت به حساب شما میاد نه از طرف زیرمجموعتون.

حالا هر زمان که این دایرکت ریفرال کلیک کنه چقدر پول به حساب شما میاد ؟

به جدول زیر نگاه کنید و توضیحات بعد از جدول رو بخونید

 

 لیست تعرفه کلیک ها

 

همان طور که از جدول میبینید ، مقدار پولی که از کلیک کردن هر Direct Referral به حساب شما میاد، بستگی به نوع آگهی که اون ریفرال کلیک میکنه و همچنین نوع عضویت شما داره .


به مثال نگاه کنید ، مثلا اگر عضویت شما Golden باشه و دایرکت ریفرال شما یکدونه آگهی از نوع Standard Exposure کلیک کنه ، مبلغ 0.01 دلار همون لحظه به حساب شما میاد .

در مطالب بعدی در مورد نوع عضویت ها و چگونگی تغییر عضویت کامل نوشته ام ، وقتی رسیدین بخونید .

و یک مثال کوچیک از این دایرکت ریفرالها بزنم ، فرض کنید شما 200 تا دایرکت ریفرال دارید و عضویت طلایی  و هر کدومشون هم روزی مثلا 4 تا اگهی از نوع Standard Exposure کلیک میکنند ، یعنی جمعا هر روز 800 تا آگهی کلیک میکنند ، و برای هر اگهی 0.01 دلار به حساب شما میاد که جمعا میشه روزی 8 دلار ، یعنی ماهی 240 دلار بدون هیچ زحمتی ، فقط و فقط از دایرکت ریفرالهاتون ، حالا هر چی اینها بیشتر باشند و بیشتر کلیک کنند ، پول بیشتری میاد به حساب شما .

 

دایرکت ریفرال در هر سایت PTC سود بسیار بالایی داره .


دوستان خوبم میدونم که گرفتن دایرکت ریفرال خیلی سخته ، در مطالب بعدی تکنیکها و تخصصها و تجربیات خودم رو برای گرفتن دایرکت ریفرال بهتون میگم که بتونید این کار رو انجام بدین و زیرمجموعه های زیادی بگیرید . 

 

چه موقع میتونید شروع کنید به گرفتن دایرکت ریفرال ؟

اول اینکه باید 15 روز از ثبتنامتون گذشته باشه و دوم اینکه در طول این 15 روز باید حداقل 100 تا اگهی کلیک کرده باشید .

 

چند تا دایرکت ریفرال میتونید بگیرید شما ؟

بسته به نوع عضویت شما این مقدار متفاوته ...

اگر عضویت استاندارد باشید ، حداکثر 30 تا میتونید بگیرید 

اگر عضویت طلایی باشید حداکثر 200 تا میتونید بگیرید

اگر عضویت ثابت ( Ultimate ) باشید ، میتونید بی نهایت دایرکت ریفرال بگیرید .

 

و یک نکته : بعد از گذشت یک ماه از ثبتنام شما ، به ازای هر 2 روز یک نفر به ظرفیت شما اضافه میشه برای گرفتن دایرکت ریفرال و

 

این یعنی چی ؟

 

برای مثال شما عضویتتون استاندارد هست و میتونید 30 تا دایرکت ریفرال بگیرید ، تا یک ماه اول این مقدار تغییری نمیکنه و همون 30 تا هست ، ولی بعد از گذش 30 روز ، هر 2 روز یک دونه بهش اضافه میشه ، مثلا 32 روز بعد از ثبتنام این عدد میشه 31 دایرکت ریفرال ، و 34 روز بعد از ثبتنام میشه 32 تا ، همین طور هر 2 روز یک نفر به ظرفیت شما اضافه میشه .

 

 

خوب دیگه همه چی رو در مورد ریفرال مستقیم گرفتید حالا بریم ببینیم Rent referral چیه و چطوری میتونیم بگیریم و چقدر سود داره .

 

ریفرال اجاره ای ( Rented Referral ) :

همان طور که درقسمت ریفرال مستقیم دیدین ، بدون هیچ هزینه ای همینطور پول میاد به حسابتون ، ولی ریفرال اجاره ای یا همون Rented Referral فرق میکنه .

به این صورته که شما میتونید چند نفر رو اجاره کنید و بیارید زیرمجموعه خودتون ، و بهشون حقوق ماهیانه یا روزانه بدین ، یعنی درواقع برای اجاره کردنشون پول بدین ، اونها برای شما کلیک میکنند و پول میاد به حساب شما و شما هم بابت این کارشون به عنوان کارمزدشون یا همون اجارشون ، باید پول پرداخت کنید ، البته این پولی که شما برای اجارشون میدین به حساب اونها نمیره بلکه میره توی حساب مدیر سایت نئوباکس .


این Rent referral ها رو از کجا بگیرید و چطوری و با چه قیمتی ؟ و چقدر براتون کار میکنند ؟

ببینید دوستان خوبم ، همان طور که میبینید سایت Neobux یکی از مهمترین و قدیمیترین سایتهای PTC هست که چندین میلیون نفر در این سایت عضو هستند .

همه کسانی که در سایت Neobux عضو میشن زیرمجموعه نیستند و خیلی هاشون خودشون همینطوری ثبتنام کرده اند از طریق تبلیغاتی که خود سایت نئوباکس در سایتهای دیگر داره .

حالا این نفراتی که اینطوری عضو میشن و زیرمجموعه هیچ کس دیگری هم نیستند ، مدیر سایت نئوباکس میاد اینها رو میده اجاره به هر کسی که بخواد ، و ماهیانه شما برای اجاره اینها به خود سایت نئوباکس پول پرداخت میکنید ، و اونهایی هم که اجاره داده میشن خودشون نمیدونند .

اجاره کردنش هم خیلی راحته و از داخل حسابتان همونطور که قبلا گفتم یک لینک هست که روش نوشته Referral اگه روش کلیک کنید ، درصورتی که پول توی حسابتون باشه ، به اندازه پولتون میتونید referral اجاره کنید ، خیلی راحت و در عرض چند ثانیه .
اینکه کی ریفرال اجاره کنید رو در مطالب بعدی بهتون میگم .

شما حداکثر چندتا ریفرال اجاره ای میتونید از سایت اجاره کنید ؟

این مورد بستگی به نوع عضویت شما داره، در جدول زیر نوع عضویتها و تعداد ریفرالهایی که میتونید اجاه کنید مشخص شده ، برای مثال اگر نوع عضویت شما استاندارد باشه، حداکثر میتونید 300 تا ریفرال از سایت اجاره کنید . 

تعداد زیرمجموعه در نئوباکس

اینطوری نیست که باید 300 تاش رو با همدیگه یکجا بخرید ، شما میتونید هر بار بین 3 الی 100 تا ریفرال بگیرید، 

هزینه اجاره هر ریفرال برای هر ماه چنده ؟

هزینه اجاره هر ریفرال برای هر ماه 0.2 دلار هست و اگر بیشتر از یک ماه اجارش کنید ، با تخفیف هم میتونید بگیریدش . مثلا اگر 8 ماه اجارش کنید ، 30 درصد بهتون تخفیف میخوره .

حالا این ریفرالها چقدر برای شما کار میکنند ؟


باز هم اینجا مثل ریفرالهای مستقیم ، بستگی به این داره که شما چه نوع عضویتی دارید و آقا یا خانم rented referral چه نوع اگهی کلیک میکنه .

در جدول زیر این موارد کاملا مشخص شده که شما از ریفرالهای اجاره ای چقدر درآمد خواهید داشت :

مقدار درامد از زیر مجموعه اجاره ای


همان طور که از جدول میبینید برای مثال ، فرض کنید شما عضویتتون Golden یا همون طلایی هست ، و ریفرال اجاره ای شما یک کلیک روی یک اگهی با نوع Fixed Advertisement میکنه ، همون لحظه مبلغ 0.01 دلار به حساب شما میاد .

حالا شما هی هر چی کار میکنید بهتره بدین از این ریفرالهای اجاره ای بگیرید و همچنین عضویتتون رو ارتقا بدین .

برای مثال کسی که عضویتش Ultimate یعنی ثابت باشه ، میتونه 4000 تا ریفرال بگیره ، پولی هم که از هر کلیک ریفرالها به حسابتون میاد همون طور که از جدول میبینید حداقل 0.01 دلار هست .
به طور میانگین بر اساس تجربه من که این همه ریفرال اجاره کرده ام ، هر ریفرال اجاره ای به طور میانگین بین 1.5 الی 4 تا کلیک در روز برای شما میکنه ، حالا ما فرض رو روی میانگین میذاریم یعنی هر ریفرال روزی 2 تا کلیک بکنه ، این میانگین هست چون بعضی هاشون کلیک نمیکنند بعضی روزها .

حالا اینطوری حساب میکنیم :

اگر شما عضویتتون Ultimate باشه و 4000 تا ریفرال اجاره ای داشته باشید ، این ریفرالها هم به طور میانگین روزی 2 تا کلیک براتون میزنند ، و به ازای هر کلیک هم 0.01 دلار میاد به حساب شما .
پس به طور کلی 4000 تاشون ، هر روز 8000 تا کلیک میکنند، و برای هر کلیک شما 0.01 میگیرید و مجموع پولی که از همه اینها به حساب شما میاد روزی 80 دلار هست ، یعنی ماهی 2400 دلار میاد توی حساب شما .

که از کل این پول هم اگه اجاره ها رو با تخفیف و درازمدت پرداخت کنید تقریبا و طبق تجربه من و قوانین سایت نئوباکس باید ماهی 750 دلار برای اجاره این 4000 تا ریفرال پرداخت کنید .

حالا از اون 2400 دلار که برای یک ماه به حسابتون اومده ، 750 تاشو برای اجاره پرداخت کنید ، 1650 دلار فقط از ریفرالهای اجاره ای براتون میمونه و میتونید با یک کلیک در عرض چند ثانیه بریزید به حساب شخصیتون و ازش استفاده کنید.

حالا پول دایرکت ریفرالها و ریفرالهای مستقیم و پولی که از کلیک کردن اگهی های خودتون به دست اوردین خیلی راحت تا مرز 3 الی 4 میلیون تومن در ماه میرسه ، فقط و فقط از این یکدونه سایت .

باید از جیبتون هم برای این کار پول بدین؟ نه شما از پولی که کار میکنید برای اجاره میتونید استفاده کنید ، این نکات مهم رو باید در استراتژی من بخونید که بدونید چیکار کنید و کی ریفرال بگیرید .

نکته : اگر روزی دیدین یکی از ریفرالهای اجاره ایتون فعال نیستند و کلیک نمیکنند ، میتونید با مبلغ 0.07 تعویضش کنید و یک ریفرال فعال به جاش بگیرید، برای تعویضش هم روی همون ریفرال کلیک میکنید و تیک زیر میاد اون رو میزنید و به طور اتوماتیک تعویض میشه .

 

استراتژی بسیار مهم برای تعویض ریفرالهایی که کار نمیکنند :

 

دوستان خوبم تحت هیچ شرایطی ریفرالهاتون رو تعویض نکنید ، حتی اگه هیچ کاری انجام ندادند، این استراتژی من هست و نتیجش تا امروز خوب بوده . پس شما هم به هیچ عنوان هیچ ریفرالی رو عوض نکنید حتی اگه غیر فعال بود .


و اما ....

و اما یک نکته بسیار بسیار بسیار مهم .....

اگر شما یک روز روی اگهی های خودتون کلیک نکنید ، هیچ مبلغی بابت کلیکهای ریفرالهای مستقیم و اجاره ای به حسابتون نمیاد .

پس یادتون نره که باید حتما هر روز اگهی هاتون رو کلیک کنید ، یعنی فقط هر روز 10 دقیقه وقت میذارید روی چندتا اگهی کلیک میکنید و سر ماه چند میلیون تومان پول به حسابتون میاد .

و مهمتر از همه این هست که ، چطوری و در طول چه مدتی ، شما میتونید به عضویت ثابت و 4000 تا ریفرال برسید؟

این یک تکنیک و یک تخصص هست که در مطالب بعدی من این رو بهتون میگم ، و سورپرایزتون میکنم تا به زودی به درامد میلیونی برسید ، و این تکنیکی رو که بهتون خواهم گفت ، دقیقا چیزی هست که خودم انجام دادم .

در مطالب آینده در مورد ارتقا عضویت و نوع عضویت ها و نحوه پول گرفتن از سایت Neobux و تکنیک و تخصص خودم برای رسیدن به عضویت ثابت و 4000 تا ریفرال و یکسری موارد مهم دیگه ای که به دردتون بخوره را خواهم گفت پس بریم سراغ قدم بعدی ...

 

منبع: ptcinvestigation

امتیاز : نتیجه : 2 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 21


???

بخش نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


ورود کاربران


عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

درباره ما

  ایـن سایـت بـهتریـن روش هـای کـسب درآمـد از ایـنتـرنـت مـانند سایت های کلیکی بیکوین داگ کوین و ... و افتتاح حساب های بانکی خارجی را به شما اموزش میدهد

آمار کلی سایت

  آمار مطالب آمار مطالب
  کل مطالب کل مطالب : 20
  کل نظرات کل نظرات : 7
  آمار کاربران آمار کاربران
  افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
  تعداد اعضا تعداد اعضا : 1

  آمار بازدید آمار بازدید
  بازدید امروز بازدید امروز : 25
  باردید دیروز باردید دیروز : 5
  ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 1
  ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
  بازدید هفته بازدید هفته : 33
  بازدید ماه بازدید ماه : 203
  بازدید سال بازدید سال : 203
  بازدید کلی بازدید کلی : 68,972

  اطلاعات شما اطلاعات شما
  آِ ی پیآِ ی پی : 54.226.64.30
  مرورگر مرورگر :
  سیستم عامل سیستم عامل :

آخرین کاربرانچت باکس

  ارشيو پيغام کوتاه   
   

پشتيباني آنلاين


تبادل لینک هوشمند

  تبادل لینک هوشمند : برای تبادل لینک ابتدا مارا با عنوان بـهتریـن روش هـای کـسب درآمـد از ایـنتـرنـت | دایـــره وآدرس http://dayere.rozblog.com لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

  عنوان :
  آدرس :
  کد : کد امنیتیبارگزاری مجدد

خبرنامه

  براي اطلاع از آپيدت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود


تبلیغات